Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
Moterų vadovaujamų JAV ir Lietuvos chorų koncertas: CAPPELLA CANTORUM

30 balsų choras – „Cappella Cantorum“ iš JAV – atvykta į Lietuvą vieninteliam koncertui, kuris įvyks šį sekmadienį Visų Šventųjų bažnyčioje. Šio ypatingo koncerto metu emocijas ir širdį virpins visa neužmirštama klasika: nuo K. Monteverdžio iki V. A. Mocarto kūrinių. „Cappella Cantorum“ į Baltijos šalis nedideliam turui atvyksta po didžiuosius Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestus, taip pat pasirodys Skandinavijoje. Šio turo dirigentė – Barabara  Soderberg, akomponuoja – Anna Jedd. Beveik 50 metų gyvuojantis ir nuolat atsinaujinantis choras po pasaulį keliauja nuo pat 1981m., tačiau į Lietuvą užsuka pirmą kartą. Ta proga jo pasirodymą sakralioje, visiškai autentiškoje vietoje – Visų Šventųjų bažnyčioje – papildysLietuvos mokslų akademijos mišrus choras. Pastarasis buvo įkurtas taip pat beveik prieš 50 metų. Jo įkūrėjas – žymus Lietuvos chorvedis, Lietuvos nusipelnęs artistas Vytautas Četkauskas. Šis choras taip pat daug keliauja tiek po Lietuvą, tiek užsienyje, atlikdamas pasaulinės chorinės klasikos ir lietuvių kompozitorių kurinius, liaudies dainas bei harmonizuotus kūrinius. Choro meno vadovė ir dirigentė šiuo metu yra Judita Taučaitė. Chormeisterė – koncertmeisterė – Karolina Sinkevičiūtė. Taigi, kokia energetika ir jėga išsiskleis jau šį sekmadienį Vilniuje susijungus šiems dviems patyrusiems kolektyvams, kuriems vadovauja išskirtinai moterys – patirs tik ten susirinkusieji. Geresnio plano sekmadienio vakarui, kaip klasikinių kūrinių terapija arba, kitaip tariant, įkrova prieš ateinančią savaitę, sunku būtų ir sugalvoti.

Visų Šventųjų bažnyčia

Nuo: 2017-06-25 18:00

Iki: 2017-06-25 19:00


Moterų vadovaujamų JAV ir Lietuvos chorų koncertas: CAPPELLA CANTORUM

  30 balsų choras – „Cappella Cantorum“ iš JAV – atvykta į Lietuvą vieninteliam koncertui, kuris įvyks šį sekmadienį Visų Šventųjų bažnyčioje. Šio ypatingo koncerto metu emocijas ir širdį virpins visa neužmirštama klasika: nuo K. Monteverdžio iki V. A. Mocarto kūrinių.       „Cappella Cantorum“ į Baltijos šalis nedideliam turui atvyksta po didžiuosius Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestus, taip pat pasirodys Skandinavijoje. Šio turo dirigentė – Barabara  Soderberg, akomponuoja – Anna Jedd.       Beveik 50 metų gyvuojantis ir nuolat atsinaujinantis choras po pasaulį keliauja nuo pat 1981m., tačiau į Lietuvą užsuka pirmą kartą. Ta proga jo pasirodymą sakralioje, visiškai autentiškoje vietoje – Visų Šventųjų bažnyčioje – papildysLietuvos mokslų akademijos mišrus choras.       Pastarasis buvo įkurtas taip pat beveik prieš 50 metų. Jo įkūrėjas – žymus Lietuvos chorvedis, Lietuvos nusipelnęs artistas Vytautas Četkauskas. Šis choras taip pat daug keliauja tiek po Lietuvą, tiek užsienyje, atlikdamas pasaulinės chorinės klasikos ir lietuvių kompozitorių kurinius, liaudies dainas bei harmonizuotus kūrinius. Choro meno vadovė ir dirigentė šiuo metu yra Judita Taučaitė. Chormeisterė – koncertmeisterė – Karolina Sinkevičiūtė.       Taigi, kokia energetika ir jėga išsiskleis jau šį sekmadienį Vilniuje susijungus šiems dviems patyrusiems kolektyvams, kuriems vadovauja išskirtinai moterys – patirs tik ten susirinkusieji. Geresnio plano sekmadienio vakarui, kaip klasikinių kūrinių terapija arba, kitaip tariant, įkrova prieš ateinančią savaitę, sunku būtų ir sugalvoti.      

Visų Šventųjų bažnyčia

Nuo: 2017-06-25 18:00

Iki: 2017-06-25 19:00


Nemokama sveikatingumo stovykla su mankštomis Druskininkuose

Druskininkai

Nuo: 2017-06-26 09:30

Iki: 2017-07-01 11:15


Nemokama stovykla - stuburo mankštos Druskininkuose

Druskininkai

Nuo: 2017-06-26 09:30

Iki: 2017-07-01 11:15


Likau gyvenimo paraštėje. Juozui Brazaičiui ir 1941 m. birželio 23 d. sukilimui paminėti

2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienį, 18 val. Vinco Krėvės-Mickevičiaus memorialiniame bute-muziejuje (Tauro g. 10-1, Vilnius) įvyks renginys, skirtas išeivijos šviesuoliui - Juozui Ambrazevičiui-Brazaičiui - atminti. Vakaro programoje - Algio Kuzmicko režisuota dokumentinė apybraiža „Likau gyvenimo paraštėje“, atskleisianti Juozo Brazaičio gyvenimo dramą: prarastą tėvynę, šeimą, likimo draugų išdavystes, šmeižtą. Renginyje svečiuosis filmo scenarijaus autorius Vidmantas Valiušaitis, pristatysiantis žiūrovams šią iškilią išeivijos asmenybę - literatūrologą, pedagogą, kovotoją už laisvę, antisovietinės ir antinacinės rezistencijos dalyvį, politikos ir visuomenės veikėją, 1941 m. birželio sukilime ėjusį Lietuvos laikinosios vyriausybės ministro pirmininko pareigas. Pasak Juozo Brazaičio, jo gyvenimo tikslas buvo daryti viską, kad Lietuvai būtų geriau, kad Lietuvos vardas, jos kančios, jos kovos būtų žinomos pasaulyje. Po filmo peržiūros vyks diskusija. Ateik, pamatyk, sužinok! Renginys nemokamas.

V. Krėvės-Mickevičiaus memorialinis butas-muziejus

Nuo: 2017-06-29 18:00

Iki: 2017-06-29 20:00


Puslapis 1 iš 7


 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.