Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
„Code&Coffee” KAIP AŠ TAPAU PROGRAMUOTOJU?

Nori tapti programuotoju, bet nesi tikras ar pavyks įsitvirtinti IT rinkoje? Kviečiame į nemokamą Kaunas Coding School "Code&Coffee” renginį KAIP AŠ TAPAU PROGRAMUOTOJU?  Renginio metu, prie kavos puodelio galėsite susipažinti su mūsų mokiniais, baigusiais programavimo mokymus ir sėkmingai dirbančius IT įmonėse.  Jie papasakos apie tai, kas kirba visų, potencialių programuotojų, galvose ir atsakys į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam? Kaip į pradedančiuosius žiūri darbdaviai? Kaip kuo greičiau rasti praktikos ar darbo vietą ir įsivažiuoti į darbus? KADA: Rugsėjo  14 d., 18 val. KUR: "Kaunas Coding School“ Kuršių g. 7 REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/4X92NAljPnekIpaD3 ARBA: info@kaunascoding.lt Iki pasimatymo! :)    

"Kaunas coding school"

Nuo: 2017-09-14 18:00

Iki: 2017-09-14 20:00


„Code&Coffee” renginį KAIP AŠ TAPAU PROGRAMUOTOJU?

Nori tapti programuotoju, bet nesi tikras ar pavyks įsitvirtinti IT rinkoje? Kviečiame į nemokamą Klaipėda Coding School „Code&Coffee” renginį KAIP AŠ TAPAU PROGRAMUOTOJU?  Renginio metu, prie kavos puodelio galėsite susipažinti su mūsų mokiniais, baigusiais programavimo mokymus ir sėkmingai dirbančius IT įmonėse.  Jie papasakos apie tai, kas kirba visų, potencialių programuotojų, galvose ir atsakys į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam? Kaip į pradedančiuosius žiūri darbdaviai? Kaip kuo greičiau rasti praktikos ar darbo vietą ir įsivažiuoti į darbus? KADA: Rugpjūčio 31 d., 18 val. KUR: „Klaipėda Coding School“, HERKAUS MANTO G. 11, 3 AUKŠTAS; (BUVĘS "VAIVOS" KINO TEATRAS) REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/qQe7mF1ApUmze2Lc2   ARBA: info@klaipedacoding.lt Iki pasimatymo! :)

"Klaipėda Coding School”

Nuo: 2017-08-31 18:00

Iki: 2017-08-31 20:00


„Kaunas Coding School“ – ativrų durų diena

„Kaunas Coding School“ - ativrų durų diena   Kiekvieną mėnesį paskiriame dieną nemokamoms ir atviroms asmeninėms konsultacijoms apie programavimą, karjeros keitimą bei atsakome į visus rūpimus kausimus. Turi klausimų ar dvejonių? Užsuk pas mus rugpjūčio 30 d. -pasikalbėsime! :) KADA? Rugpjūčio 30 d., 10:00 - 18:00 val. KUR? „Kaunas Coding School“ KURŠIŲ G. 7. Kam skirtos atvirų durų dienos: - KEIČIANTIEMS KARJERĄ. Individualiai konsultuosime karjeros keitimo klausimais, atsakysime į visus klausimus dėl IT įmonių, darbo praktikos galimybių, CV ar motyvacinių laiškų (juos galite atsinešti su savimi); - NORINTIEMS PRADĖTI PROGRAMUOTI. Papasakosime apie programavimo kalbas, mokymus ir jų programas, atsakysime į Jums rūpimus klausimus; - AUGINANTIEMS KOMPETENCIJĄ. Mokymai skirti ne tik pradedantiesiems programuotojams, bet ir IT projektų vadovams ar IT konsultantams, norintiems įgyti programavimo pagrindus ir suprasti, kokia kalba šneka programuotojai; - NORINTIEMS MOKYTIS NEMOKAMAI. Papasakosime apie Lietuvos darbo biržos finansuojamus tinklapių kūrimo mokymus ir kaip į juos patekti; - NORINTIEMS IŠBANDYTI SAVE. Galėsite atlikti testą ir pasitikrinti programavimo įgūdžių lygį ir pasirinkti patraukliausią programavimo kalbą :) Jei labai nori, bet negalėsi dalyvauti – parašyk mums ir susiderinsime individualų susitikimo laiką. Lauksime Tavęs!  Mūsų kontaktai: info@kaunascoding.lt; +370 602 33703

"Kaunas coding school"

Nuo: 2017-08-30 10:00

Iki: 2017-08-30 18:00


Italų kalbos ir kultūros užsiėmimai

Kviečiame tobulinti italų kalbos įgūdžius ir atrasti italų kultūrą su savanoriu iš Italijos. Visa informacija ir registracija čia: https://goo.gl/forms/Mcmh0BKvXT4rK1vs2   We are starting our Italian language and culture activities with our EVS Volunteer! Want to join? You can find all information in the registration form here: https://goo.gl/forms/Mcmh0BKvXT4rK1vs2

Lietuvos edukologijos universitetas

Nuo: 2017-09-12 17:30

Iki: 2017-12-26 17:30


PHYTON programavimo mokymai pradedantiesiems

KAS?  PHYTON programavimo mokymai pradedantiesiems. KADA? Mokymai prasidės rugsėjo 25d. ir truks 4 savaites. KUR? „Vilnius Coding School” programavimo mokykloje. KO MOKYSIMĖS? PHYTON programavimo mokymų metu vyks darbas su: Jupyter notebook aplinka, Web’as – PythonAnywhere.com (Web2py/Flask/Django), Praktinės užduotys ir įvairūs testai. Plačiau apie programą: http://www.vilniuscoding.lt/mokymai/python/ Mokytis Vilnius Coding School verta, nes: - Baigus mokymus ir išlaikius egzaminą padedame įsidarbinti praktikai vienoje iš mūsų įmonių partnerių; - Galėsite bet kada, metų laikotarpiu, grįžti kartoti kurso nemokamai; - Pateikiame intensyvų ir koncentruotą kursą apie programuotojo karjeros galimybes; - Organizuojame susitikimus su įdomiais kviestiniais svečiais: IT rinkos ekspertais ir asmeninio tobulėjimo koučer'iai; - Sėkmingai baigus mokymus, išduodame oficialų Švietimo ir mokslo registro patvirtiną sertifikatą; - Be viso to, garantuojame nemokamą automobilio vietą bei vaišiname skania kava/ arbata ir užkandžiais. KIEK KAINUOJA? Programos kaina – 390 eurų, tačiau galima mokėti dalimis arba pasinaudoti nuolaida. Apie lanksčius mokėjimo būdus bei nuolaidas plačiau: http://www.vilniuscoding.lt/lankstus-atsiskaitymas/    Nuo šiol už mokymus galima atsiskaityti išsimokėtinai. NORIU! KĄ DARYTI? Užpildyk elektroninę registracijos formą (http://www.vilniuscoding.lt/registracija/ ) arba susisiek su mumis tiesiogiai el. paštu –  info@vilniuscoding.lt arba telefonu +370 606 75071 Iki susitikimo!

Vilnius coding school

Nuo: 2017-09-25 09:00

Iki: 2017-10-30 17:00


Puslapis 1 iš 5

 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.