Šeštadieninės popietės muziejuje – muzikiniai nuotykiai visai šeimai!

Pradžia: 2017-12-09 12:00
Pabaiga: 2017-12-09 14:00
L. Zamenhofo g. 12
Kaunas

Kiekvieno mėnesio antrą šeštadienį, 12 val., Lietuvių tautinės muzikos istorijos muziejuje organizuojami užsiėmimai, skirti visai šeimai. Jų metu pasinersite į neįprastų garsų pasaulį, išgyvensite įtraukiančias istorijas, visi kartu smagiai ir aktyviai praleisite laiką. Užsiėmimai skirti šeimoms su 6-14 m. amžiaus vaikais.

Jums kainuos tik muziejaus lankymo bilietas!

 

Gruodžio 9 d. kviečiame į kalėdines kūrybines dirbtuves „Tradicinis vaško žvakių liejimas“. Susipažinsite su advento tradicijomis, Šv. Kalėdų simbolika, išmoksite senoviniu būdu nusilieti vaško žvakę ir papuošti ją vaško figūrėlėmis. Dalyvaudami kūrybinėse dirbtuvėse ne tik patirsite kūrybos džiaugsmą, bet ir gausite unikalią dovaną - savo rankomis nulietą vaško žvakę, kuri papuoš jūsų šventinį stalą.

 

Prašome užsiregistruoti paspaudus šią nuorodą: https://docs.google.com/forms/d/1C_OsMLF6p0EfrPIKX1DRHnlVwQdyRxeFGBfiq_TjFVo/edit

arba tel.: mob. tel. +370 630 01232, (8 37) 422 295, el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.