PREUCIL vaikų styginių orkestras (JAV) | Nemokamai

Pradžia: 2017-06-20 18:30
Pabaiga: 2017-06-20 19:30
Vilniaus g. 30
Vilnius

Preucil muzikos mokyklos Ajovos valstijoje (JAV) suburtas styginių instrumentų orkestras keliauja po Europą, o viena iš orkestro stotelių – Vilnius. Nemokamo koncerto metu Preucil mokyklos auklėtiniai pasirodys vienoje įspūdingiausių sostinės koncertų vietų – Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Styginių instrumentų pagalba Preucil mokyklos auklėtiniai atliks širdį virpinančią klasiką: nuo J. Štrauso iki A. Vivalžio kūrinių. Orkestrui vadovauja patyręs dirigentas iš Honolulu salos Havajuose Anthony Arnone.

 

Įėjimas yra nemokamas ir atviras visiems muzikos mylėtojams.


PLAČIAU APIE ORKESTRĄ

Pradžią Preucil mokyklai 1975 m. davė ponios Doris Preucil vedamos muzikos pamokos remiantis ypatinguoju suzuki metodu.

Suzuki metodo esmė – talentas yra ne įgimtas, bet išugdomas, todėl nuo mažens reikia lavinti vaikų muzikalumą ir Motinos kalbos principu mokyti juos groti įvairiais instrumentais.

Motinos kalbos principas teigia, kad visi vaikai turi daug talentų, tik reikia juos atskleisti. Lygiai taip, kaip kiekvienas vaikas išmoksta savo gimtąją kalbą (kartais dvi ir netgi tris iškart), taip nuo mažens jis gali išmokti ir muzikuoti.

Taigi būtent suzuki metodu lavinamas vaikų iš JAV orkestras Lietuvoje atliks sudėtingus žymiausių pasaulio kompozitorių – nuo J. Štrauso iki A. Vivalžio – kūrinius. Orkestrui vadovauja patyręs dirigentas iš Honolulu salos Havajuose Anthony Arnone.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.