Seminaras „Saugi elgsena darbe. Darbo kodekso naujovės“

Pradžia: 2017-12-07 10:30
Pabaiga: 2017-12-07 16:00
Smėlynės g. 3
Panevėžys

Gruodžio 7 dieną 10.30 val. viešbutyje „Smėlynė“ (Smėlynės g. 3, Panevėžys) 

„Kiekvienam darbuotojui privalo būti sudarytos saugios ir sveikos darbo sąlygos, neatsižvelgiant į įmonės veiklos rūšį, darbo sutarties rūšį, darbuotojų skaičių, įmonės rentabilumą, darbo vietą, darbo aplinką, darbo pobūdį, darbo dienos ar darbo pamainos trukmę, darbuotojo pilietybę, rasę, tautybę, lytį, seksualinę orientaciją, amžių, socialinę kilmę, politinius ar religinius įsitikinimus. Šio Įstatymo nustatytos darbuotojų saugos ir sveikatos garantijos taikomos taip pat ir valstybės bei savivaldybių institucijų ar įstaigų valstybės tarnautojams.

Darbuotojo teisę turėti saugias ir sveikas darbo sąlygas garantuoja Lietuvos Respublikos Konstitucija, šis Įstatymas ir kiti darbuotojų saugos ir sveikatos norminiai teisės aktai. Saugias ir sveikas darbo sąlygas darbuotojams privalo sudaryti darbdaviai. “ (LR Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas Žin., 2003, Nr. 70-3170)

Darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimas įmonėje yra vienas iš pagrindinių įmonės vadovo uždavinių, reikalaujantis išskirtinio dėmesio. Dėl labai dinamiškos Lietuvos teisinės sistemos kartais labai sunku susigaudyti reglamentuojančių teisės aktų daugybėje, todėl kviečiame Jus į seminarą tema:

 „Saugi elgsena darbe. Darbo kodekso naujovės“

Seminaro programa:

* Nelaimingi įvykiai darbo vietose (Panevėžio regiono apžvalga);

* Darbo vietos ergonomika kaip būdas išvengti traumų;

* Legioneliozė. Kaip jos išvengti?;

* Aktualiausi Darbo kodekso pakeitimai: darbdavių pareigos, darbo tarybų rinkimai, darbai savaitgaliais ir švenčių dienomis;

* Darbuotojų instruktavimas, mokymas ir žinių tikrinimas.

Seminaras skirtas įmonių, organizacijų vadovams, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams, padalinių vadovams, personalo specialistams ir kitiems atsakingiems asmenims.

Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija. 

Registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba tel. (8 45) 46 32 81 

 

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.