Moters Magijos Mokyklos ilgieji mokymai: EQ kursas moterims Kaune prasideda!

Pradžia: 2018-03-22 19:00
Pabaiga: 2018-03-22 21:00
Miško g. 11
Kaunas

Kviečiame moteris registruotis ir atvykti į NEMOKAMĄ Emocinio intelekto lavinimo kurso, kuris yra Moters Magijos Mokyklos ilgųjų mokymų pradžia, pristatymą ir pirmą užsiėmimą!
2018 m. kovo 22 d., ketvirtadienį, 19:00 val., viešbutyje „Europa Royale Kaunas“, Miško g. 11, Kaunas.

Moters Magijos Mokykla prasideda emocinio intelekto (EQ) lavinimo kursu, kuriame įgyjami baziniai empatijos, emocijų valdymo ir aktyvios savireguliacijos įgūdžiai, reikalingi tolesniuose mokymuose. Kurso trukmė - 2,5 mėnesio ir vasaros MMM EQ stovykla moterims.  Mūsų EQ lavinimo kursą per pastaruosius 20 metų jau yra baigę beveik tūkstantis dalyvių. Jie pasakoja apie teigiamus gyvenimo pokyčius, savęs pažinimo gylį, lūkesčius, viršijančius naujų gebėjimų pritaikymo galimybes veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Po EQ lavinimo kurso seka trejų metų trukmės Moters Magijos Mokyklos mokymai moterims, vykstantys savaitgaliais ir baigiami nuostabiomis vasaros stovyklomis, retritais Lietuvoje arba užsienyje.

Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia moters genialumą bei ypatingus jos talentus ir galias!

Tai mokymai, besiremiantys ne abstrakčia teorija ar trumpalaikiu entuziazmu, bet realiomis praktikomis, esminėmis žiniomis, kurios praktikuojant tampa stulbinančiais, tikrais gyvenimo rezultatais. Moters Magijos Mokykla sėkmingai veikia jau daugiau kaip 10 metų ir padėjo šimtams moterų pažinti savo jausminį, fizinį bei dvasinį potencialią. Tai ne tik itin kokybiški, bet vieninteliai Lietuvoje ilgalaikiai mokymai moterims.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracija: https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/mmm-eqkaunas/

 

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.