Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
Moterų vadovaujamų JAV ir Lietuvos chorų koncertas: CAPPELLA CANTORUM

30 balsų choras – „Cappella Cantorum“ iš JAV – atvykta į Lietuvą vieninteliam koncertui, kuris įvyks šį sekmadienį Visų Šventųjų bažnyčioje. Šio ypatingo koncerto metu emocijas ir širdį virpins visa neužmirštama klasika: nuo K. Monteverdžio iki V. A. Mocarto kūrinių. „Cappella Cantorum“ į Baltijos šalis nedideliam turui atvyksta po didžiuosius Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestus, taip pat pasirodys Skandinavijoje. Šio turo dirigentė – Barabara  Soderberg, akomponuoja – Anna Jedd. Beveik 50 metų gyvuojantis ir nuolat atsinaujinantis choras po pasaulį keliauja nuo pat 1981m., tačiau į Lietuvą užsuka pirmą kartą. Ta proga jo pasirodymą sakralioje, visiškai autentiškoje vietoje – Visų Šventųjų bažnyčioje – papildysLietuvos mokslų akademijos mišrus choras. Pastarasis buvo įkurtas taip pat beveik prieš 50 metų. Jo įkūrėjas – žymus Lietuvos chorvedis, Lietuvos nusipelnęs artistas Vytautas Četkauskas. Šis choras taip pat daug keliauja tiek po Lietuvą, tiek užsienyje, atlikdamas pasaulinės chorinės klasikos ir lietuvių kompozitorių kurinius, liaudies dainas bei harmonizuotus kūrinius. Choro meno vadovė ir dirigentė šiuo metu yra Judita Taučaitė. Chormeisterė – koncertmeisterė – Karolina Sinkevičiūtė. Taigi, kokia energetika ir jėga išsiskleis jau šį sekmadienį Vilniuje susijungus šiems dviems patyrusiems kolektyvams, kuriems vadovauja išskirtinai moterys – patirs tik ten susirinkusieji. Geresnio plano sekmadienio vakarui, kaip klasikinių kūrinių terapija arba, kitaip tariant, įkrova prieš ateinančią savaitę, sunku būtų ir sugalvoti.

Visų Šventųjų bažnyčia

Nuo: 2017-06-25 18:00

Iki: 2017-06-25 19:00


Moterų vadovaujamų JAV ir Lietuvos chorų koncertas: CAPPELLA CANTORUM

  30 balsų choras – „Cappella Cantorum“ iš JAV – atvykta į Lietuvą vieninteliam koncertui, kuris įvyks šį sekmadienį Visų Šventųjų bažnyčioje. Šio ypatingo koncerto metu emocijas ir širdį virpins visa neužmirštama klasika: nuo K. Monteverdžio iki V. A. Mocarto kūrinių.       „Cappella Cantorum“ į Baltijos šalis nedideliam turui atvyksta po didžiuosius Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestus, taip pat pasirodys Skandinavijoje. Šio turo dirigentė – Barabara  Soderberg, akomponuoja – Anna Jedd.       Beveik 50 metų gyvuojantis ir nuolat atsinaujinantis choras po pasaulį keliauja nuo pat 1981m., tačiau į Lietuvą užsuka pirmą kartą. Ta proga jo pasirodymą sakralioje, visiškai autentiškoje vietoje – Visų Šventųjų bažnyčioje – papildysLietuvos mokslų akademijos mišrus choras.       Pastarasis buvo įkurtas taip pat beveik prieš 50 metų. Jo įkūrėjas – žymus Lietuvos chorvedis, Lietuvos nusipelnęs artistas Vytautas Četkauskas. Šis choras taip pat daug keliauja tiek po Lietuvą, tiek užsienyje, atlikdamas pasaulinės chorinės klasikos ir lietuvių kompozitorių kurinius, liaudies dainas bei harmonizuotus kūrinius. Choro meno vadovė ir dirigentė šiuo metu yra Judita Taučaitė. Chormeisterė – koncertmeisterė – Karolina Sinkevičiūtė.       Taigi, kokia energetika ir jėga išsiskleis jau šį sekmadienį Vilniuje susijungus šiems dviems patyrusiems kolektyvams, kuriems vadovauja išskirtinai moterys – patirs tik ten susirinkusieji. Geresnio plano sekmadienio vakarui, kaip klasikinių kūrinių terapija arba, kitaip tariant, įkrova prieš ateinančią savaitę, sunku būtų ir sugalvoti.      

Visų Šventųjų bažnyčia

Nuo: 2017-06-25 18:00

Iki: 2017-06-25 19:00


Koncertų ciklas "Muzika Jašiūnų dvare"

2017 m. liepos-rugpjūčio mėn. Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras ir Lietuvos nacionalinė filharmonija kviečia į profesionalaus atlikimo muzikos koncertų ciklą "Muzika Jašiūnų dvare". Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija bei Šalčininkų rajono savivaldybė. Koncertų ciklo metu, sekmadieniais, Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose vyks nemokami koncertai. Šiuose koncertuose klasikines, romantines bei kitų žanrų programas atliks vieni geriausių, aukščiausiojo profesinio lygio, Lietuvos muzikos kolektyvų ir instrumentininkų. Daugiau informacijos apie būsimus koncertus rasite Šalčininkų kultūros centro tinklalapyje.

Jašiūnų dvaro sodybos rūmų parkas

Nuo: 2017-07-02 15:00

Iki: 2017-08-13 17:00


Nemokama pažintinė Lindyhopo pamoka + koncertas

Tau, tavo draugui, kursiokei, bendradarbiui, antrai pusei, trečiai pusei, klasiokams, tavo mamai. Visiems, kurie negali nejudėti ir nori šį rudenį padaryti dar žavesniu. Rugsėjo 3 d. (šeštadienį) nuo 13:00 val., Lindyhop.lt klubas kviečia visus į Sostinės dienas Gedimino prospekte prie V. Kudirkos aikštės, pagrindinėje festivalio scenoje norinčius susipažinti su lindyhopo kultūra, išbandyti šį šokį savo kūnu ir išsiaiškinti, kas per cheminiai veiksniai padaro lindyhoperius tokius švytinčius ir laimingus. Jei patiks, reguliarias pamokas galėsite pradėti lankyti su naujomis grupėmis jau nuo rugsėjo 5 d. Daugiau informacijos apie renginį ir kitas atrakcijas: https://www.facebook.com/events/1061708973906684/

V. Kudirkos aikštė

Nuo: 2016-09-03 13:00

Iki: 2017-08-03 15:00


 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.