Renginio įkėlimas svetainėje www.nemokamirenginiai.com

Norėdami įkelti informaciją apie renginį turite prisijungti: http://www.nemokamirenginiai.com/prisijungti (jei dar neužsiregistravote – užsiregistruoti). Prisijungus, dešinėje matysite užrašą „Paskelbti renginį".

1. Pavadinimas: įveskite renginio pavadinimą;
2. Kategorijos: pasirinkite vieną ar kelias kategorijas (norėdami pasirinkti kelias kategorijas, laikykite nuspaudę „ctrl" klavišą ir pelės paspaudimu pasirinkite norimas kategorijas);
3. Vieta: pasirinkite renginio vietą (paieškai galite pasinaudoti esančiu laukeliu, įveskite raktažodį), o jei jos nėra duomenų bazėje, sukurkite naują ("Sukurti naują vietą"). Naujos vietos įvedimui būtina įvesti vietos pavadinimą, miestą bei adresą. Suvedę informaciją spauskite "Išsaugoti". Nuo šiol renginio vieta yra duomenų bazėje ir ją galite lengvai rasti;
4. Renginio tinklapis: įveskite renginio tinklapio adresą. Jis BŪTINAI turi prasidėti http:// (ne www). Lengviausiai tai padarysite nukopijavę (Copy) naršyklės adreso laukelį ir jį įklijavę (Paste);
5. Pradžia, pabaiga: įveskite renginio pradžios ir pabaigos datą bei laiką;
6. Renginio paveikslėlis: jei renginys turi iliustraciją, galite ją įkelti. Ji turi būti išsaugota Jūsų kompiuteryje JPEG ar PNG formatais;
7. Renginio aprašymas: suveskite renginio informaciją: aprašymą, programą ir kitą reikalingą informaciją. Jeigu informaciją kopijuojate iš kitur, visada peržiūrėkite ar kopija sėkminga: tekstas neišsikraipęs, išdėstytas teisingai ir kt. Jei matote klaidų, pataisykite. Jeigu kopijuojant tekstas išsikraipo, raidžių fone atsiranda spalvos, ištrinkite ir kopijuokite tokiu būdu: nukopijuokite tekstą, laukelyje „Renginio aprašymas" spustelkite dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkite "Įklijuoti kaip grynąjį tekstą".
8. Suvedę informaciją, patikrinkite ar informacija teisinga ir išsaugokite. Atsidarykite savo įvestą renginį svetainėje ir pažiūrėkite ar tikrai viskas teisinga,ar veikia nuorodos, atsidaro paveikslas. Jeigu susidūrėte su nesklandumais, kurių negalite pataisyti – kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ir mes Jums padėsime.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Įvedžiau ir išsaugojau informaciją, tačiau pamačiau klaidą / noriu papildyti. Kaip tai padaryti?
Prisijungę mūsų svetainėje, dešinėje pusėje pamatysite laukelį „Mano renginiai". Spustelėjus jį, Jums bus rodomi visi Jūsų įvesti renginiai. Pasirinkus atitinkamą renginį, dešinėje matysite užrašą „Redaguoti renginį", kurį pasirinkus, galėsite daryti pakeitimus. Pakeitę tam tikrą informaciją, nepamirškite paspausti „Išsaugoti".

Kopijuojant tekstą į laukelį „Renginio aprašymas" tekstas išsikraipo, fone atsiranda spalvos. Kaip tai pataisyti?
Geriausia tekstą suvedinėti, tačiau jei tokios galimybės nėra ar tekstas labai ilgas, geriau kopijuokite tokiu būdu: nukopijuokite tekstą, laukelyje „Renginio aprašymas" spustelkite dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkite "Įklijuoti kaip grynąjį tekstą".

Įvedžiau renginio adresą laukelyje „Renginio tinklapis", tačiau išsaugojus renginį ir spustelėjus šią nuorodą man jos neatidaro.
Patikrinkite ar įvedėte teisingą adresą. Adresas BŪTINAI turi prasidėti http:// (ne www), pvz; http://nemokamirenginiai.com

Noriu prisijungti, tačiau užmiršau slaptažodį / naudotojo vardą. Ką daryti?
Svetainėje po prisijungimo laukeliu yra užrašai „Pamiršote slaptažodį?" / „Pamiršote naudotojo vardą?". Pasirinkite atitinkamą ir sekite instrukcijas

Noriu įkelti daugiau nei vieną nuotrauką.
Deja, į svetainę galite įkelti tik vieną nuotrauką vienam renginiui. Pasirinkite renginį labiausiai atspindinčią, informatyviausią nuotrauką.

Jeigu Jums nepavyksta sėkmingai įkelti informacijos, turite klausimų ar pastabų, visada galite kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ir mes Jums padėsime.

Pastaba: visi į svetainę įkeliami renginiai turi būti nemokami (dėl mokamų renginių informacijos sklaidos kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ). Visi svetainėje įkelti mokami renginiai bus pašalinti be papildomo įspėjimo. Taupykime vieni kitų laiką.

Dėkojame Jums!

« 2019 Kovas »
Pr A T K Pn Š S
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.