Tradicinė kultūra švietimo sistemoje ir kultūros turizme. Įvairių šalių patirtis

Pradžia: 2017-10-12 10:00
Pabaiga: 2017-10-13 17:00
Universiteto g. 7
Vilnius

Kiekvienais metais vidutiniškai 10 šalių folkloro pedagogai ir mokslininkai renkasi Lietuvoje į kasmetinę konferenciją, kurios metu skaitomi pranešimai, vedami praktikumai, vykdoma turininga koncertinė programa. 2017-aisiais jau antrą kartą mokslininkai bei pedagogai, folkloro specialistai, konferencijoje nagrinės itin aktualią temą - tradicinė kultūra švietimo sistemoje ir kultūros turizme. Šios srities profesionalai sieks išanalizuoti etninės kultūros ir kultūrinio turizmo sąsajas, etnokultūrinio ugdymo reikšmę, jo suteikiamas galimybes plėtojant kultūrinį turizmą.

Kultūrinis turizmas prisideda prie kultūrinio dialogo, harmonijos ir žmonių tarpusavio supratimo didinimo, tokiu būdu mažindamas įvairius konfliktus ir ksenofobiją pasaulyje, nes gilesnis kitų tautų kultūros pažinimas skatina supratimą ir norą bendrauti bei bendradarbiauti.

Kviečiame Lietuvos bendrojo ugdymo ir meno mokyklų, kultūros centrų, ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojus, folkloro ansamblių vadovus ir dalyvius.

Konferencija vyksta 2 dienas lietuvių ir rusų kalbomis.

Organizatoriai atrinko įdomiausius ir aktualiausius mūsų šalies pedagogams pranešimus, kurių metu savo patirtimi dalinsis pranešėjai iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Estijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Slovakijos, Ukrainos.

REGISTRACIJA: iki rugsėjo 30 d. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Dalyvavusiems bus suteikiami 2 dienų konferencijos dalyvių pažymėjimai.

 

Konferencijos programa:

Spalio 12 diena (ketvirtadienis)

9.00-10.00 Registracija.

10.00 Oficialus konferencijos atidarymas.

10.30-12.30 I sekcija: Mokykla ir tradicinė kultūra. Pranešimai.                                                                                    13.00-15.00 II sekcija: Sentikių kultūros paveldas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse: tyrimai, paveldo aktualizavimas ir kultūros kelio idėja.

16.00 Apskritasis stalas „Tradicinė kultūra ir dabartis: etnomuzikologo nuomonė"€                                              

18.00 Folkloro kolektyvų koncertas Šv. Jonų bažnyčioje

Spalio 13 diena (penktadienis)

III sekcija: Tradicinė kultūra švietimo sistemoje

10.00-15.00 pranešimai

15.00 Diskusija

 

16.00 Ekskursija

 

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.