Visatos vaikai. Ugdymas pasakojant istorijas.

Pradžia: 2018-02-15 10:00
Pabaiga: 2018-02-19 13:00
Vytauto pr. 52
Kaunas

2018 m. vasario 15-19 dienomis Lietuvos švietimo istorijos muziejuje (Vytauto pr, 52, Kaune) vyks dr. Michael J. Dorer kursai.
Michael J. Dorer – edukologijos mokslų daktaras iš Minesotos (JAV) – organizuoja istorijų pasakojimo kūrybines dirbtuves pedagogams visame pasaulyje. Didelio tarptautinio pripažinimo susilaukė ir neseniai pasirodžiusi jo knyga „The Deep Well of Time: transforming reality through storytelling“. Sukaupęs didelę patirtį, būdamas ypatingai jautrus vaikams dr. Michael J. Dorer skatina pedagogus pasakoti istorijas ir taip ugdyti vaiką, suvokiantį pasaulį kaip visumą. Tokios istorijos ne tik supažindina vaikus su juos supančiu pasauliu, įvairiausiais jo reiškiniais, bet gali paaiškinti net geometriją arba gramatiką. Jos žavi ir lavina vaikus, sužadina jų smalsumą, motyvuoja bei skatina juos domėtis ir mokytis.
Kaip pasakoti ir kurti tokias istorijas, kokios yra Marijos Montessori Didžiosios istorijos, kaip šios istorijos gali pakeisti vaiko požiūrį į dalyko, temos mokymąsi, sužinosite istorijų kūrėjo, jų pasakotojo ir montesorininko Michael J. Dorer paskaitose.

Registruotis į Michael J. Dorer kursus galite Kauno pedagogų kvalifikacijos centro svetainėje www.kpkc.lt/seminarai.
Visiems dalyviams bus išduoti kvalifikacijos centro pažymėjimai, lietuvių-anglų kalbomis.
Tarptautinių kursų kaina – 130 eurų. (Dienos pietūs neįskaičiuoti)
Kursų penkių dienų programa pridėta. http://www.lsim.lt/lt/343-visatos-vaikai-ugdymas-pasakojant-istorijas


Organizatoriai: Lietuvos Montesori Asociacija, Kauno pedagogų kvalifikacijos rengimo centras, Lietuvos švietimos istorijos muziejus.

Share
   Išvalyti filtrą
 

 

 
Kalendorius Kalendorius
 
 

 
 
 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.